سفارش تبلیغ
صبا ویژن
رونالدینیو

رونالدینیو

به گزارش ورزش 11، رونالدینیو ستاره برزیلی سابق بارسلونا که الان در لیگ مکزیک بازی می کند از یازده بازیکن مورد علاقه خود سخن به میان آورد.

جیان لویجی بوفون، کافو، روبرتو کارلوس، پائولو مالدینی، جان تری، فرانک لمپارد، ماکلله، ریکاردو کاکا، لیونل مسی، تیری آنری و رونالدو (برزیلی)، یازده بازیکنی هستند که این بازیکن برزیلی آنها را به عنوان تیم رویایی خود انتخاب کرد.

رونالدینیو درباره این سوال که چرا تیری آنری را انتخاب کرد، اینگونه پاسخ داد: آنری بازیکنی استثنایی بود. او از بازیکنانی بود که من علاقه زیادی به او داشتم و همیشه دوست داشتم او را در میدان ببینم، چرا که این بازیکن فرانسوی من را به یاد خودم می انداخت. احترام زیادی برای آنری قائل هستم و واقعا بازی او را دوست داشتم.

او درباره انتخاب رونالدو هم گفت: رونالدو همواره الگوی من بوده است که همیشه او را جلو چشم داشتم. این برای من بسیار خوشحال کننده بود که توانستم در سال 2002 در کنار رونالدو بازی کنم و قهرمانی در جام جهانی را به دست آورم. رونالدو کامل ترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان است و همواره این افتخار برای او باقی خواهد ماند. براین باورم که بازیکنی کامل تر از رونالدو نخواهیم دید.

ستاره سابق بارسلونا و میلان درباره روبرتو کارلوس هم گفت: او یکی از بهترین بازیکنان جهان در زدن ضربات آزاد بود. می توانم بگویم که کارلوس یکی از بهترین بال های چپ تاریخ فوتبال جهان بود. او بازیکن بسیار خوبی بود و توانست به فوتبال جهان جذابیت بخشد.

این بازیکن برزیلی درباره کافو هم اینگونه سخن به میان آورد: در این هیچ شکی وجود ندارد که کافو بهترین مدافع راست تاریخ فوتبال جهان است. این اصلا تصادفی نیست که او بیشترین جام را در تاریخ فوتبال برزیل به دست آورده است.

رونالدینیو در پایان سخنان خود درباره کاکا هم گفت: ریکاردو بی نیاز از تعریف است. او برای دو سه فصل بهترین بازیکن فوتبال جهان بود. نباید کاکا را به این راحتی فراموش کنیم. او بهترین بود.
تاریخ : شنبه 93/12/16 | 1:57 عصر | نویسنده : علی اصغرزاده | نظر

  • paper | آنکولوژی | اخبار وب